Opel Corsa 1.0 Turbo Innovation | 06/2015 | 84.500 km | LED | Half leder | Zeer compleetDeze
Opel Corsa 1.0 Turbo Innovation uit
juni 2015 met
84.500 km verkeert in een
super nette staat en komt van zijn eerste eigenaar het betreft een zeer rijk uitgeruste uitvoering. De auto is uitgevoerd in een
mooie grijs metallic kleur en staat op
15 inch lichtmetalen velgen met Continental all-season banden.
Als
Innovation uitvoering beschikt deze Corsa over veel luxe opties, waaronder
LED-koplampen,
half lederen stoelen,
lederen deurpanelen,
stoelverwarming,
stuurwielverwarming,
voorruitverwarming,
climate control,
cruise control,
stuurbediening,
automatische verlichting en
parkeersensoren achter.Daarnaast is de auto voorzien van
Apple CarPlay & Android Auto, waardoor je eenvoudig je smartphone kunt koppelen. Een uniek extraatje is de
ingebouwde fietsendrager, wat deze Corsa extra praktisch maakt.
Bij ons heeft de auto nog een
grote onderhoudsbeurt gehad waarbij
alle vloeistoffen en filters zijn vervangen. De
remmen en banden verkeren in zeer goede staat.Voorzien van o.a.:- 1.0 Turbo benzinemotor
- Innovation uitvoering
- Bouwjaar 06/2015
- 84.500 km
- 1e Eigenaar
- Grijs metallic lak
- LED-koplampen
- 15 inch lichtmetalen velgen
- Continental all-season banden
- Half lederen interieur
- Lederen deurpanelen
- Stoelverwarming & stuurverwarming
- Voorruitverwarming
- Climate control
- Cruise control
- Stuurbediening
- Automatische verlichting
- Apple CarPlay & Android Auto
- Parkeersensoren achter
- Ingebouwde fietsendrager
- Grote beurt gehad – vloeistoffen & filters vervangen
- Nieuwe APK
Een
zeer complete en netjes onderhouden Opel Corsa Innovation, klaar voor veel comfortabele en zorgeloze kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 80.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 3700 RPM |
| Koppel | 170 Nm |
| Gewicht | 1099 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.6 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park distance control
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Wifi
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!