Opel Corsa 1.4 | 09/2016 | 64.425 km | Apple CarPlay | Cruise control | Nieuwe APKDeze
Opel Corsa 1.4 uit
september 2016 met
64.425 km is een
goed onderhouden en frisse Corsa in een
mooie grijze metallic kleur. De auto rijdt prettig en is klaar voor nog veel zorgeloze kilometers.
De auto beschikt over
airco,
cruise control,
Apple CarPlay en
parkeersensoren achter. Daarnaast staat de auto op
16 inch lichtmetalen velgen.
Bij ons heeft de Corsa nog een
grote onderhoudsbeurt gehad waarbij
alle filters en vloeistoffen zijn vervangen. De auto staat op
vier zo goed als nieuwe Continental zomerbanden en
een extra winterset is eventueel aanwezig.
De auto wordt geleverd met een
nieuwe APK en uiteraard is de
volledige onderhoudshistorie aanwezig.
Voorzien van o.a.:- 1.4 benzinemotor
- Bouwjaar 09/2016
- 64.425 km
- Grijs metallic lak
- Airco
- Cruise control
- Apple CarPlay
- Parkeersensoren achter
- 16 inch lichtmetalen velgen
- 4 zo goed als nieuwe Continental zomerbanden
- Extra winterset mogelijk
- Grote beurt gehad – filters & vloeistoffen vervangen
- Volledige onderhoudshistorie aanwezig
- Nieuwe APK bij aflevering
Een
goed onderhouden en frisse Opel Corsa die klaar staat voor zijn volgende eigenaar.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | Kfd94g |
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 60.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1137 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Parkeersensor achter
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 16" en sportonderstel
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!