Opel Corsa 1.2 | 70 pk | 11/2016 | 132.459 km | 1e eigenaar | Airco | Cruise control | WintersetDeze
Opel Corsa 1.2 uit
november 2016 met
132.459 km is een
goed onderhouden en frisse Corsa afkomstig van de
eerste eigenaar. De auto is uitgevoerd in
wit en rijdt netjes.
Bij ons heeft de auto nog een
onderhoudsbeurt gehad, waardoor hij weer klaar staat voor de volgende eigenaar. De auto beschikt over
airco en
cruise control en wordt geleverd met een
mooie zomer- en winterset (extra set velgen met winterbanden).
Daarnaast heeft de auto nog
ongeveer anderhalf jaar APK, dus daar heb je voorlopig geen omkijken naar.
Uiteraard wordt de auto geleverd met
2 sleutels en is de
volledige onderhoudshistorie aanwezig, zoals bij al onze auto’s.
Optioneel kunnen wij de auto voorzien van
Apple CarPlay, mocht dit gewenst zijn.
Voorzien van o.a.:1.2 benzinemotor – 70 pk- Bouwjaar 11/2016
- 132.459 km
- Afkomstig van eerste eigenaar
- Witte lak
- Airco
- Cruise control
- Onderhoudsbeurt bij ons gehad
- Zomerset + extra winterset met velgen
- APK nog circa 1,5 jaar geldig
- 2 sleutels
- Volledige onderhoudshistorie aanwezig
- Optioneel Apple CarPlay
Een
goed onderhouden Opel Corsa van de eerste eigenaar, klaar voor nog veel zorgeloze kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | JVK16L |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 23-01-2026 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 09-11-2016 |
| APK vervaldatum | 31-10-2027 |
| Tellerstand | 132.459 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5600 RPM |
| Koppel | 115 Nm |
| Gewicht | 1063 kg |
| Maximum massa geremd | 700 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.4 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Kleur wit
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!