Opel Corsa 1.4 | 12/2015 | 106.000 km | Stoelverwarming | Cruise control | Nieuwe APKDeze
Opel Corsa 1.4 uit
december 2015 met
106.000 km is een
goed onderhouden en frisse Corsa in een
prachtige donkergrijs metallic kleur, die in de zon mooi tot leven komt. De auto verkeert in een
zeer nette staat.
De Corsa is voorzien van de
betrouwbare 1.4 benzinemotor en beschikt over fijne opties zoals
airco,
cruise control,
stoelverwarming,
stuurverwarming en
parkeersensoren achter.
De auto staat op
15 inch donkergrijze lichtmetalen velgen met
zo goed als nieuwe zomerbanden en wordt geleverd met een
extra winterset.
Technisch is de auto goed bijgehouden. Hij heeft bij ons een
onderhoudsbeurt gehad waarbij
alle filters en vloeistoffen zijn vervangen. De
remmen rondom verkeren in zo goed als nieuwe staat.
Uiteraard is de
volledige onderhoudshistorie aanwezig en de auto wordt geleverd met een
nieuwe APK.
Optioneel kunnen wij de auto voorzien van
Apple CarPlay.
Voorzien van o.a.:- 1.4 benzinemotor
- Bouwjaar 12/2015
- 106.000 km
- Donkergrijs metallic lak
- 15 inch lichtmetalen velgen (donkergrijs)
- Stoelverwarming & stuurverwarming
- Airco
- Cruise control
- Parkeersensoren achter
- Zo goed als nieuwe zomerbanden
- Extra winterset
- Remmen rondom in zeer goede staat
- Onderhoudsbeurt gehad – filters & vloeistoffen vervangen
- Volledige onderhoudshistorie aanwezig
- Nieuwe APK bij aflevering
- Optioneel Apple CarPlay
Een
zeer nette en goed onderhouden Opel Corsa, klaar voor zijn volgende eigenaar.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | Kfd08k |
| BTW of Marge | Marge |
| APK vervaldatum | 31-08-2027 |
| Tellerstand | 100.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1398 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 130 Nm |
| Gewicht | 1063 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.8 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 15"
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment - Applecarplay
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio cd speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!