Opel Corsa 1.4 | 11/2016 | 98.160 km | Apple CarPlay | Stoel- & Stuurverwarming | Nieuwe APKDeze
Opel Corsa 1.4 uit
november 2016 met
98.160 km is een
frisse en goed onderhouden hatchback in een
mooie zilvergrijze kleur. De auto rijdt prettig en is voorzien van de
betrouwbare 1.4 benzinemotor.
De Corsa beschikt over comfortabele opties zoals
stoelverwarming,
stuurverwarming,
airco,
cruise control,
Apple CarPlay en
parkeersensoren achter. Daarnaast staat de auto op
15 inch lichtmetalen velgen met Continental zomerbanden.
Bij ons heeft de auto nog een
grote onderhoudsbeurt gehad waarbij
alle vloeistoffen en filters zijn vervangen. De auto wordt bovendien geleverd met een
nieuwe APK.
Voorzien van o.a.:- 1.4 benzinemotor
- Bouwjaar 11/2016
- 98.160 km
- Zilvergrijs metallic lak
- 15 inch lichtmetalen velgen
- Continental zomerbanden
- Apple CarPlay
- Airco
- Cruise control
- Stoelverwarming & stuurverwarming
- Parkeersensoren achter
- Grote beurt gehad – vloeistoffen & filters vervangen
- Nieuwe APK bij aflevering
Een
frisse en goed onderhouden Opel Corsa, klaar voor nog veel comfortabele kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 23-11-2016 |
| Tellerstand | 90.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zilver |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1137 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 15"
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment - Applecarplay
- Audioinstallatie met cd-speler
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!