Opel Corsa 1.4 Turbo | 12/2017 | 65.260 km | 1e eigenaar | Camera | WinterpakketDeze
Opel Corsa 1.4 Turbo uit
december 2017 met slechts
65.260 km is een
goed onderhouden en rijk uitgeruste hatchback afkomstig van de
eerste eigenaar. De auto is uitgevoerd in
zwart metallic met een
zwart stoffen interieuren staat op
16 inch zilvergrijze lichtmetalen velgen met nette Michelin zomerbanden.
De Corsa beschikt over veel fijne opties zoals
stoelverwarming,
stuurverwarming,
voorruitverwarming,
climate control,
cruise control,
automatische verlichting,
lane assist,
botswaarschuwing,
Apple CarPlay & Android Auto,
parkeersensoren achter en een
achteruitrijcamera.
De auto is daarnaast voorzien van het
winterpakket en beschikt over
LED / Bi-Xenon koplampen.
Technisch is de auto goed bijgehouden. Hij heeft bij ons een
grote onderhoudsbeurt gehad waarbij
alle vloeistoffen en filters zijn vervangen. Tevens zijn
voor nieuwe remschijven en remblokken gemonteerd en zijn de
achterremmen nog in zeer goede staat.
De auto wordt geleverd met een
extra winterset.
Voorzien van o.a.:- 1.4 Turbo benzinemotor
- Bouwjaar 12/2017
- 65.260 km
- Afkomstig van eerste eigenaar
- Zwart metallic lak
- 16 inch lichtmetalen velgen
- Michelin zomerbanden
- Extra winterset
- Apple CarPlay & Android Auto
- Climate control
- Cruise control
- Stoelverwarming & stuurverwarming
- Voorruitverwarming
- Lane assist & botswaarschuwing
- Parkeersensoren achter
- Achteruitrijcamera
- LED / Bi-Xenon koplampen
- Winterpakket
- Grote beurt gehad – vloeistoffen & filters vervangen
- Nieuwe remschijven en remblokken vóór
Een
zeer nette en complete Opel Corsa Turbo met lage kilometerstand, klaar voor nog vele zorgeloze kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 20-12-2017 |
| APK vervaldatum | 08-04-2027 |
| Tellerstand | 60.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1137 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Led dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park distance control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment - Applecarplay
- Audioinstallatie met cd-speler
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio cd speler
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 16" en sportonderstel
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!