Hyundai i10 | 11/2014 | 200.851 km | Stoel- & Stuurverwarming | Cruise control | Nieuwe APKDeze
Hyundai i10 uit
november 2014 met
200.851 km is een
praktische en goed rijdende hatchback. De auto is uitgevoerd in
zilvergrijs metallic en staat op
mooie lichtmetalen velgen met zo goed als nieuwe all-season banden.
De auto komt van de
derde eigenaar en heeft bij ons nog een
onderhoudsbeurt gehad waarbij
alle vloeistoffen en filters zijn vervangen. Daarnaast wordt de auto geleverd met een
nieuwe APK.
De i10 is uitgerust met verrassend veel comfortopties zoals
stoelverwarming,
stuurverwarming,
cruise control,
airco (blaast lekker koud),
stuurbediening voor radio en handsfree bellen,
elektrische ramen voor en achter en
centrale deurvergrendeling.
Voorzien van o.a.:- Bouwjaar 11/2014
- 200.851 km
- Zilvergrijs metallic lak
- Lichtmetalen velgen
- Zo goed als nieuwe all-season banden
- Stoelverwarming & stuurverwarming
- Cruise control
- Airco (werkt goed en blaast koud)
- Stuurbediening / handsfree bellen
- Elektrische ramen voor en achter
- Centrale deurvergrendeling
- Onderhoudsbeurt bij ons gehad – vloeistoffen & filters vervangen
- Nieuwe APK bij aflevering
Een
nette en praktische Hyundai i10 die klaar staat voor nog veel kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | G082PR |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 05-11-2019 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 27-11-2014 |
| APK vervaldatum | 25-10-2026 |
| Tellerstand | 200.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 48 kW / 65 PK |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 15.1 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 94 Nm |
| Gewicht | 908 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.7 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 14"
Infotainment - Audio-navigatiesysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!