Opel Corsa 1.4 Turbo Innovation | 09/2017 | 67.451 km | Camera | CarPlay | 17 inchDeze
Opel Corsa 1.4 Turbo Innovation uit
september 2017 met
67.451 km is een
sportief uitgevoerde en goed onderhouden hatchback in een
mooie rode kleur. De auto is
volledig dealer onderhouden en verkeert in een nette staat.
Als
Innovation uitvoering is deze Corsa rijk uitgerust met onder andere
half lederen stoelen,
climate control,
airco,
cruise control,
Apple CarPlay & Android Auto,
achteruitrijcamera,
parkeersensoren achter en
draadloos opladen van je telefoon.
De auto staat op
17 inch lichtmetalen velgen met
zomerbanden, waarbij er
voor nog twee nieuwe banden worden gemonteerd. Daarnaast wordt de auto geleverd met een
extra winterset. De
geblindeerde ramen geven de auto een extra sportieve uitstraling.
Technisch is de auto recent volledig bijgewerkt. Hij heeft een
grote onderhoudsbeurt gehad waarbij
alle remschijven en remblokken zijn vervangen, evenals
olie, oliefilter en alle vloeistoffen.
Voorzien van o.a.:- 1.4 Turbo benzinemotor
- Innovation uitvoering
- Bouwjaar 09/2017
- 67.451 km
- Rode lak
- 17 inch lichtmetalen velgen
- Zomerbanden (voor 2x nieuw) + winterset
- Half lederen interieur
- Climate control & airco
- Cruise control
- Apple CarPlay & Android Auto
- Draadloos opladen telefoon
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensoren achter
- Geblindeerde ramen
- Volledig dealer onderhouden
- Grote beurt gehad – remmen, olie, filters & vloeistoffen vervangen
Een
complete en sportieve Opel Corsa Turbo, klaar voor zijn volgende eigenaar.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 17-04-2026 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 20-09-2017 |
| Tellerstand | 60.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Bekleding | Leder/Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1137 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Kleur rood
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
Infotainment - Applecarplay
- Audioinstallatie met cd-speler
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!