SEAT Ibiza ST FR 1.2 | 105 pk | 05/2013 | 198.348 km | Trekhaak | Navi | All-seasonDeze
SEAT Ibiza ST FR uit
mei 2013 met
198.348 km is een
sportief uitgevoerde stationwagen in een
mooie blauwe metallic kleur. Dankzij de
FR-uitvoering beschikt de auto over een sportieve uitstraling én een praktisch interieur met
veel kofferruimte.
Onder de motorkap ligt de
1.2 benzinemotor met 105 pk, wat zorgt voor een fijne balans tussen prestaties en verbruik.
De auto is voorzien van een
FR-interieur met sportstoelen,
navigatie,
cruise control,
airco,
radio en een
trekhaak, waardoor hij zowel sportief als praktisch inzetbaar is.
De Ibiza staat op
16 inch lichtmetalen velgen met
zo goed als nieuwe all-season banden rondom.
Bij ons heeft de auto nog een
onderhoudsbeurt gehad en staat hij
rijklaar voor de volgende eigenaar.
Voorzien van o.a.:- 1.2 benzinemotor – 105 pk
- FR uitvoering
- Bouwjaar 05/2013
- 198.348 km
- Blauw metallic lak
- 16 inch lichtmetalen velgen
- All-season banden (zo goed als nieuw)
- Sportinterieur (FR)
- Navigatie
- Cruise control
- Airco
- Radio
- Trekhaak
- Onderhoudsbeurt bij ons gehad
- Nieuwe APK bij aflevering
Een
sportieve en praktische SEAT Ibiza ST FR, klaar voor nog veel kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | SJ993F |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-04-2018 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 06-05-2013 |
| APK vervaldatum | 14-05-2026 |
| Tellerstand | 190.000 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Blauw Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Vermogen | 77 kW / 105 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 175 Nm |
| Gewicht | 1045 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Mistlampen voor adaptief
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch stabiliteits programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!