Fiat Panda | 24-01-2008 | 113.000 km | Airco | 5-deurs | Nieuwe APKDeze
Fiat Panda uit
24 januari 2008 met
113.000 km is een
praktische en nette 5-deurs hatchback uitgevoerd in
zwart. De auto staat op
lichtmetalen velgen met nette banden en verkeert in een frisse staat.
Bij ons heeft de auto nog een
grote onderhoudsbeurt gehad waarbij de
olie, filters, bougies en remvloeistof zijn vervangen. Daarnaast wordt de auto geleverd met een
nieuwe APK.
De Panda beschikt over
airco (werkt goed en blaast koud),
elektrische ramen voor en
centrale deurvergrendeling.
Uiteraard is de auto door ons ook
netjes gepoetst en opgefrist, waardoor hij er weer verzorgd bij staat.
Voorzien van o.a.:- Bouwjaar 24-01-2008
- 113.000 km
- Zwarte lak
- 5-deurs uitvoering
- Lichtmetalen velgen
- Nette banden
- Airco (werkt goed en blaast koud)
- Elektrische ramen voor
- Centrale deurvergrendeling
- Grote beurt gehad
- Olie, filters, bougies & remvloeistof vervangen
- Nieuwe APK bij aflevering
- Netjes gepoetst en opgefrist
Een
praktische en frisse Fiat Panda, klaar voor nog veel zorgeloze kilometers.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 35ZGJL |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 24-01-2008 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 24-01-2008 |
| APK vervaldatum | 13-05-2027 |
| Tellerstand | 110.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 102 Nm |
| Gewicht | 835 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
- Cd-wisselaar
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!