Terug naar overzicht

Norton Dominator K122 500

Marge € 6.650,-

€ 6.650,- Marge

70.630 KM Tellerstand
500 cc Cilinderinhoud
1955 Bouwjaar
Benzine
Brandstof
Toon alle specificaties
Benzine 1955 500 cc 70.630 KM
Deel deze advertentie:

Afleverpakketten

Aflevering
LET OP ! De geadverteerde prijzen zijn inclusief afleveringskosten, voor extra zekerheid bieden wij voor motoren vanaf €3000,- een grote onderhoudsbeurt incl. 3 maanden garantie aan, voor Harley's €450,- en voor andere merken motoren €350,- TENZIJ er in de betreffende advertentie staat aangegeven "zo mee", voor klassiekers en schadeauto's / motoren geldt altijd "reparatie en onderhoud door koper op basis van "zo mee".

Specificaties

Kenteken
NL
RR-12-65
Bouwjaar 1955
BTW of Marge Marge
Tellerstand 70.630 KM
Kleur Rood

Motor en transmissie

Brandstof Benzine
Aantal cilinders 2
Cilinderinhoud 500 cc

Exterieur

Belastingvrij
Restauratie object

Beschrijving

Schuurvondst, Norton Dominator K122 500 met matching nummers nog in zeldzaam originele ongerestaureerde staat nieuw in Nederland geleverd, goede compressie maar geen vonk op dit moment.
Wordt uitsluitend als opknapper zo mee verkocht met een factuur voor heractivering van het kenteken.

LET OP! CORONA REGELS!
Vanaf 28-03-2021 bent u weer welkom zonder afspraak, uiteraard zijn de meeste voertuigen ook te bewonderen in onze digitale showroom die altijd geopend is, en natuurlijk kunnen we u via de digitale kanalen of telefonisch informeren over onze voertuigen..
Heeft u corona gerelateerde klachten blijf dan thuis, we verzoeken u om bij binnenkomst uw handen te ontsmetten en afstand te houden tot anderen.
Ook zijn wij zo nu en dan gesloten om bv motoren voor u te zoeken , moet u van ver komen, dan kunt u om teleurstelling te voorkomen, beter even van te voren bellen of whatssappen.
mob. 06-53891209
Normale Openingstijden:
Dinsdag t/m Vrijdag 14:00 - 17:00 Zaterdag 11:00 - 16:00