Hele grote en vooral ruime tender. Gemaakt van aluminium en een zelflozende kuip maken de sloep onderhouds arm. Voorop een groot zonnedek, op de bun ook nog een ligplek. Veel zitplaatsen en in de punt een elektrisch toilet en slaapplaats voor twee personen.
Door de Mercury 150pk buitenboordmotor verwerkt in de bun (motor is als nieuw) is deze tender ook snelvarend.
Voorzien van de volgende opties: luxe kussenset buiskap met aanritsbaar afdekzeil romp gewrapt in de kleur mat donker groen vloer bekleed met anti slip rubber boegschroef 2x koellade elektrisch toilet navigatie verlichting accu lader met walstroom aansluiting dubbele accu’s hydraulische besturing smart craft klokken (motor digitaal uitlezen) radio met Bluetooth brandstof tank 200L zwemtrap waterski oog
Perfect voor grotere groepen tijdens Sail Amsterdam en door de diepe kuip ook veilig voor kinderen.
Prijs €67.500
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.