FIAT Doblò Maxi 1.4 Benzine – 2008 – 134.724 km Ben je startende ondernemer ZZP er ? Dan is deze FIAT Doblò Maxi echt een aanrader of wil je er een minicamper van bouwen
Met zijn 1.4 benzinemotor bromt hij vrolijk door het leven, terwijl de 134.779 km op de teller bewijzen dat hij nog lang niet uitgepraat is. Bouwjaar 2008, maar nog steeds in topvorm – een beetje zoals goede wijn (of kaas). Electrische ramen Armsteun
De Maxi-uitvoering betekent: ruimte. Heel. Veel. Ruimte. Of je nu gereedschap, fietsen, IKEA-dozen of een halve verhuizing wilt meenemen: deze Doblò zegt geen nee.
Kortom: FIAT Doblò – rijdt als een auto, werkt als een busje en voelt als een trouwe collega.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Fiat Doblo Cargo 1.4 Basis Maxi Benzine lengte 2
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!