Slootstra Autodemontage
De Leijen 49
8401AZ Gorredijk
T: 0513-461896
| Kenteken | 51XPHP |
| Datum eerste toelating | 03-08-2007 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 03-08-2007 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5750 RPM |
| Gewicht | 1108 kg |
| Maximum massa geremd | 1160 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.2 l/100km |