Slootstra Autodemontage
De Leijen 49
8401AZ Gorredijk
T: 0513-461896
| Kenteken | 63ZHZ5 |
| Datum eerste toelating | 24-11-2012 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-03-2012 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Vermogen | 115 kW / 156 PK |
| Topsnelheid | 214 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Gewicht | 1065 kg |
| Maximum massa geremd | 1150 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 7.9 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.5 l/100km |