Feelders Autodemontage
Fornheselaan 162 -164
3734GE Den Dolder
T: 030-2292528
| Kenteken | 39KDR9 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 06-02-2010 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 09-09-2002 |
| Tellerstand | 253.913 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1339 cc |
| Vermogen | 61 kW / 83 PK |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5700 RPM |
| Gewicht | 948 kg |
| Maximum massa geremd | 1000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.5 l/100km |