Feelders Autodemontage
Fornheselaan 162 -164
3734GE Den Dolder
T: 030-2292528
| Kenteken | 14TDDJ |
| Eigen identificatienummer | Z005 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 13-07-2006 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 13-07-2006 |
| Tellerstand | 202.798 KM |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Gewicht | 1190 kg |
| Maximum massa geremd | 1300 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.2 l/100km |