Feelders Autodemontage
Fornheselaan 162 -164
3734GE Den Dolder
T: 030-2292528
| Kenteken | 57LXDV |
| Eigen identificatienummer | Z 042 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 13-06-2003 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 13-06-2003 |
| Tellerstand | 240.860 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1396 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5600 RPM |
| Gewicht | 1067 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.3 l/100km |