Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Afleverpakketten
6 maanden
Nieuwe APK
Bovag 40-Puntencheck
BOVAG Afleverbeurt
Let op: Bij L.D.Beumer bv geen vervelende verrassing in de showroom: WIJ BEREKENEN GEEN AFLEVERINGSKOSTEN! Onze prijzen zijn inclusief een onderhoudsbeurt en een nieuwe APK. Deze occasion wordt zonder meerprijs geleverd inclusief 6 maanden garantie!
Je leest het goed! Deze mooie Aygo heeft een superlage kilometerstand van nog maar 22.363 en is NAP geregistreerd! Deze origineel Nederlandse auto, afkomstig van de 1e eigenaar is een bijzondere aanbieding: goed onderhouden en mooi compleet met oa afstandbediende cv, electrische ramen, airco en bluetooth audiosysteem. De auto rijdt lekker en is superhandig met z'n 5 deuren. Reageer snel, zo'n bijna-nieuwe auto hebben we niet vaak!
Toyota Aygo 1.0 VVT-i x-fun *NL, 1e EIG, 22.363 NAP km, RIJKLAARPRIJS!
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!