Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
| Kenteken | 48XDN4 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 24-05-2012 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 24-05-2012 |
| APK vervaldatum | 19-06-2026 |
| Tellerstand | 404.894 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 2900 RPM |
| Gewicht | 1634 kg |
| Maximum massa geremd | 1600 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 7.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.8 l/100km |