Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
| Kenteken | TH561Z |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 02-01-2019 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 29-12-2011 |
| Tellerstand | 301.083 KM |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 3500 RPM |
| Gewicht | 1400 kg |
| Maximum massa geremd | 1500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 7.0 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.0 l/100km |