Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
| Kenteken | 94NXR8 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 18-01-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 18-01-2011 |
| APK vervaldatum | 06-05-2027 |
| Tellerstand | 271.634 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Vermogen | 149 kW / 202 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.4 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Gewicht | 1502 kg |
| Maximum massa geremd | 1800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.3 l/100km |