Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Afleverpakketten
Standaard aflevering
Deze auto wordt volgens onze standaard aflevering klaargemaakt. Deze houdt in: - Minimaal half jaar APK. - Schoonmaken binnen/buitenkant auto. - Non- conformiteit. - Minimaal een kwart tank brandstof. - Tenzij anders overeengekomen.
Op zoek naar een voordelige en goed bij gehouden Alfa Romeo Giulietta? Bekijk dan snel deze zwarte!
Het pure karakter van een Italiaanse auto herken je altijd. Kijk maar naar deze Alfa Romeo Giulietta. Dit is een auto van het bouwjaar 2011, de teller staat op 270874 kilometer. De aandrijving van deze Alfa Romeo wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Het brandstofverbruik is laag, mede dankzij het start-stop systeem. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het infotainmentsysteem bedient u met uw vingers of met uw stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen navigatiesysteem vertelt u alles! In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. De uitrusting van deze Alfa Romeo is met cruise control, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Alfa Romeo Giulietta is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Fijne optie, die hill hold control. U mag ook automatische hellingproef zeggen. Want dat is het. Geen millimeter achteruit rollen bij het wegrijden. Autorijden wordt steeds makkelijker en veiliger. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Deze Alfa is goed bijgehouden en ook de distributie is vorig jaar vervangen. Kortom een voordelige auto voor nog vele kilometers.
Een proefrit maken met deze Alfa Romeo Giulietta? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Alfa Romeo Giulietta 1.4 T Distinctive
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!