prijs is inclusief afleveringsbeurt, indien nodig nieuwe APK en 12 maanden BOVAG garantie
alle boekjes en sleutels aanwezig, auto is dealer onderhouden
De informatie in deze advertentie is met de groots mogelijk zorg opgesteld. Fouten zijn echter nooit te voorkomen.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele druk-en/ of zetfouten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij bezichtiging of aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | KGS09K |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 23-04-2026 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 12-02-2016 |
| APK vervaldatum | 21-05-2027 |
| Tellerstand | 59.090 KM |
| Carrosserie | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Vermogen | 81 kW / 110 PK |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1135 kg |
| Maximum massa geremd | 1300 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - 4 seizoenen banden
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
- Sportvelgen
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
Afleverpakketten
- BOVAG garantie
6 maanden BOVAG garantie
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!