De informatie in deze advertentie is met de groots mogelijk zorg opgesteld. Fouten zijn echter nooit te voorkomen.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele druk-en/ of zetfouten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij bezichtiging of aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | SB737P |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 05-04-2018 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 19-01-2016 |
| APK vervaldatum | 29-01-2027 |
| Tellerstand | 92.717 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Bruin |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Vermogen | 103 kW / 140 PK |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.7 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4900 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1309 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!