De distributieriem van deze Berlingo is vervangen bij 73.968 kilometer op 30-1-2023.
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Citroen Berlingo XL uit 2019. Er staat 117000 kilometer op de teller. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Een prettige maar ook veilige extra is de schuifdeur voor passagiers. Ruim instappen, geen openslaande portieren die voor ongelukken zorgen... Een riante optie! Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en een in delen neerklapbare achterbank
Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Facetimen of video's kijken onderweg wordt een makkie dankzij het ingebouwde WIFI-hotspot. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Alle belangrijke audiofuncties zijn regelbaar zonder het stuur los te laten. De knoppen bevinden zich onder uw vingers. Ook is de Citroen uitgerust met: WIFI-hotspot, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, met startonderbreker en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Betag B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
Citroen Berlingo XL 1.2 Shine | Camera | Head-up | DAB | Distr. vervangen |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!