Een échte Golf GTI zoals je ze steeds minder vaak tegenkomt.
Deze Volkswagen Golf GTI uit 2005 is duidelijk afkomstig van een liefhebber. Geen verprutst of afgeragd exemplaar, maar een
netjes onderhouden en verzorgde GTI met een complete onderhoudshistorie. Ondanks de kilometerstand van 314.831 km is aan alles te zien dat er goed voor de auto is gezorgd.
De GTI is voorzien van de bekende krachtige benzinemotor in combinatie met een
handgeschakelde versnellingsbak. Precies zoals je een GTI wilt hebben: sportief, direct en vooral ontzettend leuk om mee te rijden.
Ook optisch staat de auto er erg mooi bij. De zwarte lak heeft een
keramische coating gehad en in combinatie met de 18 inch lichtmetalen velgen, rode GTI-accenten en het sportonderstel heeft hij nog steeds die typische, tijdloze GTI-uitstraling.
Het interieur is eveneens zeer compleet uitgevoerd met onder andere
lederen GTI-sportstoelen met stoelverwarming. Het leer en interieur passen bij het beeld van een auto die door een liefhebber is gereden en onderhouden.
Uitvoering en opties onder andere:- Origineel GTI sportinterieur met lederen bekleding
- Verwarmbare voorstoelen
- Handgeschakelde versnellingsbak
- 18 inch lichtmetalen velgen
- Sportonderstel
- Automatische airconditioning
- Cruise control
- Parkeersensoren
- Regensensor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Lederen sportstuur
- Multimedia/navigatiesysteem
- Apple CarPlay / Android Auto
- Afneembare trekhaak
- Getint glas
- Boordcomputer
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- ISOFIX
- In delen neerklapbare achterbank
- Verstelbare lendensteunen
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Bouwjaar: 2005
Kilometerstand: 314.831 km
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Onderhoud: Complete onderhoudshistorie aanwezig
Aflevering: Inclusief nieuwe APK
Wij willen vooral benadrukken dat dit
geen doorsnee oude GTI is. De kilometerstand is uiteraard aanwezig, maar de staat, historie en verzorging van deze auto vertellen het echte verhaal. Een mooie, eerlijke en goed onderhouden GTI voor iemand die juist op zoek is naar een origineel en verzorgd exemplaar.
Een leuke
liefhebbersauto die inmiddels ook steeds interessanter wordt nu nette Golf 5 GTI's moeilijker te vinden zijn.
Bezichtiging en proefrit zijn uiteraard mogelijk op afspraak.
Auto Service Ghielen B.V.Maasbreeseweg 33
5981 NZ Panningen
📱
06-52358615☎️
077-3060210🌐 www.autoserviceghielen.nl
Kom gerust langs – de koffie staat klaar!