Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Door ons dealeronderhouden Subaru Forester 2.0 CVT Luxury Plus in de bijzondere Deep Cherry Pearl kleur! Voorzien van o.a. afneembare trekhaak met 13-polige aansluiting, parkeersensoren voorzijde, zwart lederen bekleding met stoelverwarming voorzijde, spatlappen set, navigatiesysteem, elektrisch bedienbaar panorama-/schuif dak, lichtmetalen velgen, cruise control, climate control. Ideale trekauto in combinatie met de continue vierwiel aandrijving, maximaal trekgewicht 2000 kg! Afleveringskosten 395,-
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 9TGT94 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 10-03-2014 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-03-2014 |
| APK vervaldatum | 26-10-2026 |
| Tellerstand | 81.801 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Rood Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6200 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1477 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 207 - 233 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Afleverpakketten
- Afleveringskosten (€ 595,-)
Afleveringskosten incl. afleveringsbeurt, garantie en eventuele nieuwe apk