Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Compleet uitgevoerde Subaru Forester 2.0 CVT Luxury Plus voorzien van onder andere trekhaak, stoelverwarming voor, 17 inch lichtmetalen velgen, climate control, cruise control, achteruitrij camera, Bi-Led koplampen, elektrisch bedienbaar opendak en meer! Ideale trekauto in combinatie met continue vierwiel aandrijving en een maximaal trekgewicht van 2000 kg!
Afleveringskosten €595,-
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | ZG156P |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 22-05-2019 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 06-09-2016 |
| APK vervaldatum | 18-11-2026 |
| Tellerstand | 128.464 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Rood Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6200 RPM |
| Koppel | 198 Nm |
| Gewicht | 1500 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 241 - 264 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Afleverpakketten
- Afleveringskosten (€ 595,-)
Afleveringskosten incl. afleveringsbeurt, garantie en eventuele nieuwe apk