Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Nu bij ons op voorraad, deze compleet uitgevoerde Subaru Forester 2.0 e-Boxer in de Premium uitvoering. De Forester is hierbij voorzien van Eyesight, Apple Carplay/ Android Auto, Harman Kardon audio installatie, 18 inch lichtmetalen velgen, afneembare trekhaak, elektrisch bedienbaar schuif-/panoramadak, geïntegreerde navigatie met TomTom-maps, lederen bekleding, stuurwiel verwarming, verwarmbare stoelen voor en achter, 8-voudig elektrisch verstelbare bestuurders- en passagiersstoel, automatisch dimmende binnenspiegel, Subaru driver monitoring systeem met gezichtsherkenning en meer! Ideale trekauto in combinatie met continue vierwiel aandrijving en een maximaal trekgewicht van 1870kg.
Afleveringskosten 495,-
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-02-2022 |
| Tellerstand | 25.575 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5600 RPM |
| Koppel | 194 Nm |
| Gewicht | 1682 kg |
| Maximum massa geremd | 1870 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.1 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Afleverpakketten
- Afleveringskosten (€ 595,-)
Afleveringskosten incl. afleveringsbeurt, garantie en eventuele nieuwe apk