Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Nu bij Autobedrijf van der Ploeg, de Subaru dealer van Friesland: Subaru Outback 2.5 CVT / Automaat X-Explore in de fantastische kleur : Dark Blue met Zwart Lederen bekleding. De X-Explore uitvoering is extra voorzien van o.a. Elektrisch inklapbare buitenspiegels, Spatbord beschermranden, Skid plates voor, zij- en achterkant etc. Standaard is de Outback voorzien van o.a. 8 inch navigatie /- multimedia systeem met TomTom software, stuurverwarming, stoelverwarming voor en achter, 18 inch lichtmetalen velgen, elektrisch bedienbare achterklep, lederen bekleding met memory functie, camera in grille, buitenspiegel en achterklep voor een goed zicht rondom, climate control, cruise control, metallic lak etc. Afleveringskosten 395,- * Vraag naar de actuele kilometerstand en beschikbaarheid *
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | J367XT |
| Eigen identificatienummer | 25131272 |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 02-11-2020 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-11-2020 |
| APK vervaldatum | 10-04-2027 |
| Tellerstand | 1.500 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Blauw Parelmoer |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2498 cc |
| Vermogen | 129 kW / 175 PK |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5800 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1582 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.3 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 224 - 252 per kwartaal |