Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Nu bij ons op voorraad, deze complete Suzuki Swift automaat in de Style uitvoering. De Swift is voorzien van een navigatiesysteem, Apple Carplay/Android Auto (draadloos), Suzuki Safety System Pro, adaptive cruise control, climate control, achteruitrij camera, parkeersensoren achter, stoelverwarming, elektrische ramen, 16 inch lichtmetalen velgen en meer!
Afleveringskosten €595,-
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 13.696 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Vermogen | 61 kW / 83 PK |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5700 RPM |
| Koppel | 112 Nm |
| Gewicht | 932 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.7 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Afleverpakketten
- Afleveringskosten (€ 595,-)
Afleveringskosten incl. afleveringsbeurt, garantie en eventuele nieuwe apk