Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Nu bij ons op voorraad, deze Subaru Forester 2.0 CVT in de complete Premium uitvoering met slechts 63.000km! De Forester is voorzien van onder andere een afneembare trekhaak, navigatiesysteem, cruise control, keyless entry, climate control, achteruitrij camera, LED-koplampen, verwarmbare voorstoelen, 18 inch lichtmetalen velgen, schuifdak en meer!
In combinatie met de vierwielaandrijving, continue variabele transmissie heeft deze Forester een maximaal trekgewicht van 2000kg!
Afleveringskosten €595,-
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | S357GH |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 13-01-2023 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 27-01-2017 |
| APK vervaldatum | 12-03-2027 |
| Tellerstand | 63.534 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6200 RPM |
| Koppel | 198 Nm |
| Gewicht | 1527 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Afleverpakketten
- Afleveringskosten (€ 595,-)
Afleveringskosten incl. afleveringsbeurt, garantie en eventuele nieuwe apk