Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Nu bij ons op voorraad, deze unieke Subaru Forester 2.0 XT met 240pk afkomstig van de 1e particuliere eigenaar in de meest luxe uitvoering: Sport Premium! De Forester XT is voorzien van Harman Kardon Premium geluidssysteem, trekhaak, parkeersensoren, 18 inch lichtmetalen velgen, keyless entry & start, elektrisch opendak, elektrisch bedienbare achterklep, navigatiesysteem, achteruitrijcamera, zwart lederen bekleding met stoelverwarming en elektrisch bedienbare bestuurdersstoel, climate control, cruise control, getinte achterramen en meer!
Ideale trekauto in combinatie met continue vierwiel aandrijving en een maximaal trekgewicht van 2000 kg!
Afleveringskosten €595,-.
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 09-03-2018 |
| Tellerstand | 56.570 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Bruin Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Vermogen | 177 kW / 241 PK |
| Topsnelheid | 221 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5600 RPM |
| Koppel | 350 Nm |
| Gewicht | 1591 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.5 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Afleverpakketten
- Afleveringskosten (€ 595,-)
Afleveringskosten incl. afleveringsbeurt, garantie en eventuele nieuwe apk