Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 54PXKH |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 06-01-2005 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 06-01-2005 |
| APK vervaldatum | 03-08-2026 |
| Tellerstand | 197.364 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2457 cc |
| Vermogen | 155 kW / 211 PK |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5600 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1420 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 11 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 181 - 203 per kwartaal |