Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Nieuw door ons geleverd en dealeronderhouden Subaru Forester 2.0 Comfort van de 1e eigenaar met slechts 114.674 km. Deze Forester is compleet uitgevoerd met onder andere cruise control, climate control, elektrische ramen voor en achter, trekhaak, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, trekhaak en meer. Ideale trekauto in combinatie met de continue vierwiel aandrijving, hoge/lage gearing en een maximaal trekgewicht van 2000 kg!
Afleveringskosten €595,-
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 65GXN1 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 03-10-2008 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 03-10-2008 |
| APK vervaldatum | 14-10-2026 |
| Tellerstand | 114.674 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1994 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 196 Nm |
| Gewicht | 1440 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.4 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Koplampreiniging
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Trekhaak
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Afleverpakketten
- Afleveringskosten (€ 595,-)
Afleveringskosten incl. afleveringsbeurt, garantie en eventuele nieuwe apk
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!