De
Subaru E-Outback is een volledig elektrische SUV die comfort, veiligheid, ruimte en robuuste veelzijdigheid samenbrengt in een modern en krachtig design. Dankzij de standaard
permanente vierwielaandrijving (AWD), geavanceerde technologie en een stille maar krachtige elektrische aandrijflijn biedt hij vertrouwen en rijplezier onder alle omstandigheden. Het ruime en hoogwaardige interieur is voorzien van praktische details zoals een royale bagageruimte, slimme connectiviteitsfuncties en een overzichtelijke cockpit. De E-Outback is uitgerust met geavanceerde veiligheidssystemen, waaronder
Subaru Safety Sense, voor maximale gemoedsrust. Met
snelladen tot 150 kW laad je de batterij in ongeveer
30 minuten van 10% naar 80%, en met een
WLTP-actieradius tot circa 523km is hij perfect voor zowel dagelijkse ritten als langere reizen.
Deze E-Outback betreft de
4E-xperience+ -uitvoering en is voorzien van het 74,7kWh grootte accupakket met een actieradius van 477km (WLTP) en heeft een trekgewicht van 1500kg! Voorzien van 20-inch lichtmetalen velgen, panoramisch glazendak, permanente vierwielaandrijving, X-mode met Hill descent control en Grip control, elektrische verstelbare en geventileerde voorstoelen, Harman/Kardon-premium audiosysteem, lederen bekleding met verwarming voor en achter, stuurwielverwarming en meer!
De nieuwe E-Outback wordt geleverd met standaard 8 jaar fabrieksgarantie zonder kilometerbeperking.
Verwacht bij ons in de showroom medio juli 2026.
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Tellerstand | 10 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 280 kW / 381 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.1 seconden |
| Koppel | 536 Nm |
| Gewicht | 2010 kg |
| Maximum massa geremd | 1500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - 20-inch lichtmetalen velgen, 235/50 r20 banden
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Panoramisch glazen dak
Interieur - 10 harman/kardon luidsprekers met subwoofer en 8-kanaals-versterker
- Airco
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Ventilatie voorstoelen
- Verwarmbaar stuurwiel
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel met geheugenfunctie
Veiligheid - Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Subaru safety sense: adaptive high-beam
- Subaru safety sense: dynamic radar cruise control
- Subaru safety sense: emergency driving stop system (edss)
- Subaru safety sense: lane departure alert
- Subaru safety sense: lane tracing alert
- Subaru safety sense: road sign assist
Documenten
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!