Let op, in verband met aanstaande Koningsdag zijn wij op zaterdag 25 april 2026 geopend tot 12:00.
Op Koningsdag, 27 april 2026, zijn wij gesloten.Nu bij ons op voorraad, deze complete, ruime en origineel Nederlands geleverde Opel Agila in de Edition uitvoering met slechts 70.707km op de teller. De Agila is voorzien van onder andere airconditioning, elektrische ramen voor, in hoogte verstelbare voor stoelen, radio/cd, lichtmetalen velgen en een trekhaak!
Afleveringskosten €595,-
Autobedrijf van der Ploeg heeft een breed en gevarieerd aanbod op voorraad. Met 50 jaar ervaring als officieel Subaru dealer van Friesland willen wij met onze uitgebreide kennis en ervaring u graag van dienst zijn.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies, onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 04XFH4 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 29-05-2012 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 29-05-2012 |
| APK vervaldatum | 03-06-2026 |
| Tellerstand | 70.707 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 996 cc |
| Vermogen | 50 kW / 68 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.7 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 90 Nm |
| Gewicht | 950 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 5.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Afleverpakketten
- Afleveringskosten (€ 595,-)
Afleveringskosten incl. afleveringsbeurt, garantie en eventuele nieuwe apk
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!